HK «Rīga» apspēlē viesus no Tālajiem Austrumiem

1 komentārs

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šodien HK «Rīga» savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Habarovskas «Amurskije tigri».

Spēles rezultātu mājinieki atklāja pirmās trešdaļas 13. minūtē, kad skaitlisko pārsvaru realizēja Kārlis Ozoliņš, bet otrā perioda 47. minūtē Artūrs Kuzmenkovs dubultoja «rīdzinieku» pārsvaru brīdī, kad komanda spēlēja mazākumā.

Lai gan divas sekundes līdz mača beigām Andrejs Jakovļevs neļāva Salvim Balandīnam aizvadīt «sauso» maču, tomēr komandas uzvaru tas vairs neapdraudēja.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «rīdzinieki» ar 63 punktiem 30 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu.

Nākamās spēles HK «Rīga» aizvadīs viesos - 3. decembrī pret Voskresenskas «Himik», bet 5. decembrī pret Maskavas apgabala «Atlanti».