HK «Rīga» jau septītā uzvara pēc kārtas Pozitīvi

8 komentāri

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta kārtējā spēlē šodien HK «Rīga» viesos ar 2:1 uzvarēja Andreja Maticina vadīto Čerepovecas «Almaz» komandu.

Kristers Gudļevskis

Pirmās trešdaļas vidū «rīdzinieki» nespēja realizēt skaitlisko pārsvaru, tomēr otrā perioda ievadā vairākums tika izmantots, kad viesus vadībā izvirzīja Juris Upītis. Trešdaļas turpinājumā HK «Rīga» komandai divreiz nācās spēlēt mazākumā, tomēr Kristers Gudļevskis palika nepārspēts.

Trešā perioda sākumā arī «Almaz» hokejistiem izdevās realizēt skaitlisko pārsvaru, kad izlīdzinājumu panāca Danīls Vovčenko. Tomēr nepilnas sešas minūtes līdz spēles beigām Georgs Golovkovs nodrošināja viesiem uzvaru.

Otrdien abas komandas turpat, Čerepovecā aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 95 punktiem 57 mačos ieņem stabilu astoto vietu, kas garantē vietu izslēgšanas spēlēs.