HK «Rīga» minimāls zaudējums Voskresenskā

1 komentārs

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā šovakar HK «Rīga» viesos ar 1:3 piekāpās Voskresenskas «Himik» komandai.

Spēles 25. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, mājiniekus vadībā izvirzīja Kirils Smirnovs, bet izlīdzinājumu Ričards Kondrāts panāca vien trešā perioda 9. minūtē.

Tomēr jau pēc divām minūtēm Aleksandrs Hiļčenko atjaunoja vadību «Himik» komandai, bet trešos vārtus Ņikita Sokolovs guva 33 sekundes līdz spēles beigām, kad «rīdzinieku» vārti bija tukši.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 63 punktiem 31 mačā ieņem ceturto vietu

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs nākamo piektdien, 13. decembrī, kad savā laukumā uzņems Maskavas «Krasnaja armija» hokejistus.