HK «Rīga» pirmajā mača uzvar SKA-1946

2 komentāri

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» savā laukumā ar 3:2 pārspēja Sanktpēterburgas SKA-1946.

Krišs Lipsbergs

Spēles rezultāts tika atklāts vien otrās trešdaļas 8. minūtē, kad izcēlās Edgars Kurmis, bet trešā perioda 5. minūtē Artūrs Kuzmenkovs vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Pēc nepilnām divarpus minūtēm Jegors Rikovs vairākumā samazināja rezultāta starpību, tomēr 14. minūtē Oskars Batņa guva trešos vārtus «rīdzinieku» labā. Lai gan nepilnas divas minūtes līdz mača beigām Ivans Barabanovs vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, laukuma saimnieki uzvaru nosargāja.

Pirmdien abas komandas turpat, Piņķos aizvadīs vēl vienu savstarpējo cīņu.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 53 punktiem 25 spēlēs ieņem piekto vietu.