HK «Rīga» regulāro čempionātu pabeidz ar zaudējumu, play-off pret Mitiščiem

8 komentāri

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējā spēlē HK «Rīga» šovakar Piņķos ar 3:4 piekāpās Stupino «Kapitan».

Jau mača 40. sekundē Ivans Isajevs pārspēja Rihardu Cimermani, izvirzot viesus vadībā, tomēr 11. minūtē Dāvis Straupe vairākumā panāca izlīdzinājumu, bet otrā perioda vidū «rīdzinieki» vēlreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru, kad precīzi meta Artūrs Salija.

Nepilnas trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām Ričards Kondrāts palielināja laukuma saimnieku pārsvaru, taču jau pēc 33 sekundēm Ņikita Komarovs atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Neizšķirtu «Kapitan» komanda panāca tikai minūti un 57 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad mājinieku vārtsargu sarūgtināja Sergejs Mironovs, bet 57 sekundes līdz finālsirēnai Deniss Sazonovs nodrošināja Krievijas komandai uzvaru.

Atgādinām, ka ceturtdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē «rīdzinieki» svinēja uzvaru ar 4:3, nodrošinot dalību MHL izslēgšanas spēlēs.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 104 punktiem 64 spēlēs ieņēma astoto vietu, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā viņiem pretī stāsies konferences uzvarētāji Mitišču «Atlanti», ar kuriem HK «Rīga» play-off pirmajā kārtā tikās arī iepriekšējās divās sezonās.