HK «Rīga» revanšējas Sanktpēterburgas «lauvām»

2 komentāri

Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» savā laukumā Piņķos ar 5:3 uzvarēja Sanktpēterburgas «Serebrjanije ļvi».

Pirmās trešdaļas 13. minūtē skaitliskajā vairākumā mača rezultātu atklāja «rīdzinieku» uzbrucējs Rustams Begovs, bet jau otrā perioda 17. sekundē Nikolajs Jeļisejevs dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru. Lai gan jau pēc 19 sekundēm Vadims Zeļenkovs vienus vārtus Sanktpēterburgas komandai atspēlēja, trešdaļas 4. minūtē Krišs Lipsbergs atjaunoja «rīdziniekiem» divu vārtu pārsvaru.

Otrā perioda turpinājumā «Serebrjanije ļvi» izdevās lauzt cīņas gaitu - 15. minūtē Šahins Džafarovs samazināja rezultāta starpību, bet minūti un 19 sekundes līdz trešdaļas beigām Aleksandrs Zamčalovs panāca izlīdzinājumu. Tomēr pēdējās trešdaļas 51. sekundē Rodrigo Ābols atguva mājiniekiem vadību, bet 28 sekundes līdz cīņas beigām Andris Siksnis raidīja ripu tukšos vārtos.

Atgādinām, ka trešdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē «rīdzinieki» piedzīvoja smagu zaudējumu ar 0:5.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 50 punktiem 24 spēlēs nostiprinājās piektajā vietā.

Nākamos mačus «rīdzinieki» aizvadīs svētdien un pirmdien, kad tiksies ar citu Sanktpēterburgas komandu SKA-1946.