HK «Rīga» uzvar pēdējā izbraukuma spēlē šogad

2 komentāri

HK «Rīga» šodien aizvadīja pēdējo izbraukuma spēli šogad, viesos tiekoties pret Mitišču «Atlanti» hokejistiem.

Krievijas Jaunatnes līgā uzvaru aizvadītajā spēlē ar rezultātu 4:3 izcīnīja «rīdzinieki».

Rezultātu mačā sākumā atklāja Rūdolfs Maslovskis, bet nedaudz vēlāk mājinieki līdzsvaroja rezultātu - 1:1. 12.minūtē Edmunds Augstkalns panāca 2:1, bet pēc minūtes Iļja Baranovs atkal izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā mājinieki izvirzījās vadībā, 17.minūtē Kārlis Ozoliņš panāca 3:3, bet trīs minūtes pirms perioda beigām uzvaras vārtus guva Linards Mazurs-Mago, kurš komandai pievienojās tikai pirms dažām dienām.

HK «Rīga» šogad vēl aizvadīs trīs mačus un tie visi norisināsies savā laukumā. Rietumu konferencē Rīgas komanda ar 66 punktiem atrodas piektajā vietā.