HK «Rīga» uzvar pēdējā spēlē pirms pārtraukuma čempionātā

1 komentārs

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šodien HK «Rīga» savā laukumā ar 2:1 pārspēja Maskavas «Krasnaja armija».

Spēles 12. minūtē rezultātu atklāja Kirils Kovaļevskis, bet izlīdzinājumu «rīdzinieki» panāca 32. minūtē, kad precīzi meta Edgars Siksna, turklāt pusminūti līdz otrās trešdaļas beigām Artūrs Ševčenko izvirzīja laukuma saimniekus vadībā, ko atlikušajā laikā izdevās nosargāt.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 72 punktiem 34 spēlēs nostiprinājās ceturtajā vietā, piecus punktus aiz trešajā vietā esošās «Krasnaja armija», kas aizvadījuši par divām spēlēm vairāk.

Nākamos mačus «rīdzinieki» aizvadīs vien pēc decembra pauzes, kas saistīta ar pasaules U-20 čempionātu. 24. un 25. decembrī HK «Rīga» savā laukumā uzņems Haralda un Zigurda Podziņa pārstāvēto Podoļskas «Russkije vitjazi».