HK «Rīga» zaudē otro maču Čerepovecā

1 komentārs

Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē HK «Rīga» komanda šodien viesos ar 2:4 zaudēja Čerepovecas «Almaz».

Pirmos vārtus viesu labā otrās trešdaļas vidū guva Artūrs Ševčenko, kuram rezultatīvi piespēlēja šosezon KHL rūdījumu guvušie Artūrs Kuzmenkovs un Andris Siksnis, panākot neizšķirtu 1:1.

Trešā perioda beigu daļā «Rīgas» komandai pavērās iespēja piecas minūtes spēlēt vairākumā, tomēr viesiem atgūt kaut vienus vārtus neizdevās. Tā vietā vēlāk pēc vēl viena vairākuma iegūšanas «rīdzinieki» laukumā devās ar sešiem spēlētājiem, taču šo situāciju labāk izmantoja «Almaz» hokejisti, ar metienu tukšos vārtos panākot 4:1 savā labā.

Līdz spēles beigām «Rīgas» komanda gan prata vienus vārtus atgūt, kad trīs sekundes pirms beigu sirēnas precīzs bija Kārlis Ozoliņš, kuram rezultatīvi piespēlēja Krišs Lipsbergs un Rodrigo Ābols.

Atgādinām, ka ceturtdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē HK «Rīga» svinēja minimālu uzvaru ar 1:0.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 47 punktiem 22 spēlēs ieņem piekto vietu.

Nākamos mačus «rīdzinieki» aizvadīs 13. un 14. novembrī, kad savā laukumā uzņems Sanktpēterburgas «Serebrjennije ļvi».