HK «Rīga» zaudējums «bullīšos»

4 komentāri

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» savā laukumā ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Balašihas MVD.

Edgars Kurmis

Pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā jau 22. sekundē mājiniekus vadībā izvirzīja Edgars Kurmis. Perioda 15. minūtē Kurmis panāca 2:0, taču līdz trešdaļas beigām Dmitrijs Uavarovs un Dmitrijs Sidļarovs atjaunoja līdzsvaru rezultātā.

Trešā perioda 9. minūtē Ivans Igumnovs izvirzīja vadībā MVD komandu, tomēr nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Deivids Sarkanis panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās viesi, izšķirošo «bullīti» realizējot Romānam Nikolajevam.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 60 punktiem 29 mačos saglabā piekto vietu.

Nākamo maču «rīdzinieki» aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Habarovskas «Amurskije tigri» hokejistus.