Homoseksuāls komikss liek darbiniekam «pakot mantiņas» Video

Apollo
24 komentāri

No darba ietekmīgajā Filipīnu laikrakstā «Philippine Daily Inquirer» bijis spiests aiziet populārais karikatūrists Pols Medina juniors, šādi reaģējot uz skandālu, ko izraisījusi homoseksuālu motīvu atspoguļošana kādā nesenā viņa komiksā.

Homoseksuāls komikss liek darbiniekam «pakot mantiņas»

Foto: ekrānuzņēmums

Homoseksualitātes tēmu risināšana sadusmojusi katoliskās valsts konservatīvo sabiedrību, bet kāda katoļu skola, kas īpaši jutusies aizskarta komiksa dēļ, laikrakstā vērsusies ar sūdzību.

«Es atvainojos, ka esmu jūs apkaunojis. Es iesniedzu atlūgumu,» vēstulē laikraksta galvenajam redaktorei Letijai Himenesai Magsanokai apliecinājis Pols Medina juniors. Vēstules kopija svētdien nonākusi sociālajos tīklos.

Līdz ar Medinas aiziešanu no amata laikraksts pārtrauks publicēt viņa populāro komiksu «Pugad Baboy» («Cūku ligzda»).

Laikraksts pagājušajā nedēļā jau atvainojās par «aizskarošo» 4.jūnija izdevumu, kurā kritizēta homofobisko kristiešu liekulība. Komiskā arī izteikts pieņēmums, ka prestižajā katoļu meiteņu skolā glītākās studentēs, kā arī dažas mūķenes ir lesbietes.

Laikraksts taisnojās, ka komikss sākotnēji iesniegts publicēšanai aprīlī un toreiz ticis noraidīts. Tas, ka komikss tomēr ticis publicēts, acīmredzot noticis pārpratuma rezultātā.

Komiksa «Pugad Baboy» apaļīgo personāžu skatījumā tika pausti dzēlīgi komentāri par filipīniešu dzīvi. Komikss tika publicēts kopš 1988.gada.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv