Homoseksuāls vai rudmatains?

Apollo
0 komentāru

Kad pusaugu zēns kļūst par homoseksuāli, notikušajā nereti tiek vainots šā zēna tēvs. Ģimenes locekļi apgalvo, ka viņš bieži rājis zēnu, kuru nav interesējušas un kurš nav aizrāvies ar vīriešiem raksturīgajām nodarbēm vai vaļaspriekiem.

2 vīrieši bučojas

Rudmataini cilvēki ir sastopami tikpat bieži kā homoseksuāli.

Foto: Reuters/Scanpix

Šie cilvēki domā, ka zēns pievērsies homoseksuālismam tādēļ, lai iespītētu tēvam, taču zinātniekiem nav izdevies iegūt pierādījumus, kas apstiprinātu šādu uzskatu.

Ticamāk šķiet, ka zēns vairāk interesējies par sievišķīgām nodarbēm, nevis par futbolu, motocikliem, automašīnām vai futbola sacīkstēm un šī interese kaitinājusi tēvu, kurš cerējis, ka viņa dēls izaugs par «īstu vīrieti». Citiem vārdiem sakot, drīzāk gan dēla sievišķīgās intereses kļuvušas par cēloni tēva kritiskajai vai agresīvajai nostājai, nevis otrādi.

Rudmataini cilvēki ar teterraibumiem ir sastopami tikpat bieži kā homoseksuāli.

Ja cilvēki beidzot saprastu to, ko zinātnieki jau sen noskaidrojuši savos pētījumos, proti, ka homoseksualitāte lielā mērā vai varbūt pat simtprocentīgi ir iedzimta, tad par geju demonstrāciju būtu tikpat liela interese kā par rudmatainu un vasarraibumainu cilvēku iziešanu ielās, jo rudi mati un vasaras raibumi ir tikpat bieži sastopama ģenētiska kombinācija kā homoseksualitāte.

Tādā gadījumā sabiedrība pret homoseksuāļiem izturētos daudz iecietīgāk un geju un lesbiešu pašapziņa nesaņemtu tik smagu triecienu, jo izsmejošā un noraidošā attieksme pret viņiem būtu krietni mazinājusies.

Tieši neziņa ir tā, kas neļauj abām pusēm saprasties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv