Hosa gūst vārtus, Slovākija piekāpjas Šveicei

«Deutschland Cup» turnīrā Vācijā šovakar ar vārtu guvumu izcēlās Slovākijas izlases un Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Marsels Hosa, taču slovāki ar 2:3 zaudēja Šveices izlasei, vēsta turnīra mājaslapa.

Marcel Hossa

Pirmajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem - šveiciešus vadībā izvirzīja Duri Kamihels, bet neizšķirtu panāca Rihards Huna. Otrā perioda vidū Ivo Rūtemans atkal vadībā izvirzīja Šveices valstsvienību, bet trešā perioda sestajā minūtē Raiens Gārdners guva trešo vārtus. Lai gan jau pēc pusminūtes Hosa samazināja rezultāta pārsvaru, tomēr izglābties slovāki nepaspēja.

Hosa šajā mačā izdarīja trīs metienus pa Martina Gerbera vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Turnīra otrajā spēlē šovakar laukumā dosies Vācijas valstsvienība un ASV izlase, kuras rindās spēlēs vēl viens Rīgas «Dinamo» hokejists Lī Svets.