«Hospitāļu iela» — «nav centrs»

Apollo
0 komentāru

Šā gada februārī un martā grupa «Hospitāļu iela» ieskaņojusi sešpadsmit dziesmas, no kurām neviena nav izkritusi konkursā par vietu grupas jaunajā albumā «nav centrs».

«Hospitāļu iela» — «nav centrs»

Foto:

Ierakstītās dziesmas tapušas gan laikā pēc «Hospitāļu ielas» debijas albuma «Pilnmēness», gan pirms tā. Visu dziesmu mūzikas un gandrīz visu tekstu autors ir Edgars Šubrovskis; vienai dziesmai ir Klāva Elsberga teksts, savukārt citā izmantots fragments no pasaules roka klasikas. «Hospitāļu ielas» stāstos dzīvo skumjas, kaislības, prieks un stipri melnīgsnējs humors.

Albums ticis rakstīts Tautas mūzikas centra studijā, pie pults strādāja skaņu inženieris folklorists Māris Jansons, savukārt materiāla miksēšana un māsterēšana bijusi uzticēta Edgara Šubrovska biedram no grupas «Kartāga» laikiem — Andrim Indānam alias Andžonam (elektroniskās mūzikas projekta «Latvijas gāze» tēvam). Līdz ar to diska skanējumu ar savu klātbūtni bagātina arī šā Latvijas pagrīdes mūzikas guru idejas.

Papildus ierastā bungu komplekta, ģitāru un balsu sastāvam albuma ierakstīšanā izmantoti šādi instrumenti: Hospielas tradicionālā vijole, džambis, udū, šeikeris, tamburīns, koka vardīte, kontrabass, klusais «Weltmeister» akordeons un zaļš sintezators «Junostj», kuru studijā bija atstājusi grupa «Aparāts».

Radiostacijās jau dzirdams pirmais singls «Kaķis», kam pašlaik top arī videoklips. Klipu veido Šubrovska kolēģis — grupas «Palm» ģitārists un reklāmists no aģentūras «Zoom» Pēteris Līdaka.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv