Hrjapa kļuvis par ULEB Eirolīgas 1/4 fināla otro spēļu vērtīgāko basketbolistu

1 komentārs

Par ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā ceturtdaļfināla sēriju otro spēļu vērtīgāko spēlētāju kļuvis Viktors Hrjapa no Krievijas čempionvienības Maskavas CSKA.

Mačā, kurā CSKA ar rezultātu 90:68 savā laukumā pieveica Spānijas komandu Vitorijas «Caja Laboral», Hrjapa guva deviņus punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, izpildīja piecas rezultatīvas piespēles un pārtvēra divas bumbas, kas deva 25 efektivitātes koeficienta punktus.

Viņš kļuvis jau par piekto CSKA basketbolistu šosezon, kurš ieguvis kārtas vērtīgākā spēlētāja titulu.

Ar 24 efektivitātes koeficienta punktiem izcēlās Serhio Ļuļs no Spānijas komandas Madrides «Real». Viņa pārstāvētā vienība ar 75:63 pieveica Izraēlas komandu Telavivas «Maccabi Electra», bet Ļuļs guva 26 punktus, realizējot sešus no astoņiem izpildītajiem tālmetieniem.

Kārtas trešā vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva Hrjapas komandas biedrs Milošs Teodosičs, kurš mačā ar «Caja Laboral» guva 14 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un izpildīja septiņas rezultatīvas piespēles, kas guva 22 efektivitātes koeficienta punktus.

Tikmēr pa 21 efektivitātes koeficienta punktam ceturtdaļfināla otrajās spēlēs savāca Vasilis Spanulis (Pireju «Olympiacos»), Macejs Lampe («Caja Laboral») un Zorans Ercegs (CSKA). Spanulis mačā, kurā «Olympiacos» ar 71:53 pieveica Turcijas komandu Stambulas «Anadolu Efes» guva 15 punktus un izcīnīja astoņas rezultatīvas piespēles, Lampe guva 19 punktus un izcīnīja sešas bumbas zem groziem, bet Ercegs guva 16 punktus ar lielisku metienu precizitāti.

Kā ziņots, ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijās līdz trim uzvarām CSKA pēc divām mājas spēlēm ar 2-0 uzvar «Caja Laboral», kuras pieteikumā dalībai turnīrā ir latvietis Rinalds Mālmanis, «Olympiacos» ar 2-0 ir vadībā pār «Anadolu Efes», bet «Real» ar 2-0 uzvar «Maccabi Electra».

Dramatiskāk risinās sērija starp Spānijas vienību Barselonas «Regal» un Grieķijas komandu Atēnu «Panathinaikos». Ja pirmajā mačā «Regal» savā laukumā izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 72:70, divas dienas vēlāk «Panathinaikos» revanšējās ar 66:65.

Šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1 un nākamie divi mači tiks aizvadīti Atēnās.