Huligāni šoreiz īpaši «pacentušies»: izdemolēta jaunizbūvētā Liepājas ezera laipa

Apollo
54 komentāri

Naktī uz ceturtdienu Liepājā izdemolēta jaunizveidotā Liepājas ezera laipa, kas atrodas Eduarda Tisē ielas galē un ved uz putnu vērošanas torni, portālu «Apollo» informēja Dabas aizsardzības pārvaldes Sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Ratkeviča.

Huligāni šoreiz īpaši «pacentušies»: izdemolēta jaunizbūvētā Liepājas ezera laipa

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Dabas aizsardzības pārvalde ziņojusi Valsts policijai. Pašreiz tiek aprēķināti zaudējumi un tiks ierosināta krimināllieta, informē Ratkeviča.

Viņa pastāstīja, ka laipu un torni Dabas aizsardzības pārvalde nodevusi ekspluatācijā šovasar jūlijā, kad Liepājas iedzīvotāju un visas sabiedrības rīcībā nonāca dabas infrastruktūra, kas deva iespēju baudīt Liepājas ezera dabu un vērot putnus dabas liegumā «Liepājas ezers».

Laipa ir iecienīta pastaigu vieta ģimenēm ar bērniem, citiem dabas vērotājiem, bet diemžēl arī vandāļi un huligāni šeit uzdarbojas ne pirmo reizi. Šoreiz nodarītais postījums ir īpaši liels.

Dabas aizsardzības pārvalde lūdz padomāt par to, ka dabas takas, torņi un cita jaunā infrastruktūra ir visas sabiedrības ieguvums un īpašums, un arī vandāļu nodarītie zaudējumi ir kaitējums visai sabiedrībai - diemžēl kāda cita plānotā dabas aizsardzības vai infrastruktūras izveides aktivitāte netiks realizēta, jo nāksies ieguldīt līdzekļus laipas atjaunošanā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv