Humora piepildīts pavasaris – komēdijseriāla «Bitīt’ matos» jaunā sezona tuvojas Attēlu galerija

Apollo
13 komentāri

Pavasara sezonu kanāls LNT atklās ar Latvijā veidotā komēdijseriāla «Bitīt’ matos» jauno sezonu, kurā gaidāma ne vien jauna, humora un pikantu situāciju caurvīta sižeta līnija, bet arī jauni varoņi, kuri spēlēs absurdas un neprātīgi smieklīgas situācijas apbedīšanas birojā «Galapunkts». Kā var nojaust, nopietnībai šai apbedīšanas birojā un visā seriālā nebūs vietas, un nedēļas nogales priekšvakarā tas būs tieši laikā.

Ieskicējot «Bitīt’ matos» jaunās sezonas sižeta līniju, pēc tam, kad nodeg Nellijas apbedīšanas biroja «Galapunkts» telpas, Ojārs steidz kaimiņienei palīgā un piedāvā noorganizēt bēres frizētavas «Bitīte» telpās. Tas rada lielu jucekli, īpaši Ojāra meitu Vēsmas un Fanijas starpā, taču beigu beigās visi pieslēdzas bēru realizēšanas procesam… Un saprot, ka trūkst bēru vadītāja! Lielākajā izmisuma mirklī «Bitītē» ierodas frizieris Gotfrīds, kurš, piekrītot novadīt bēres, negaidīti kļūst par Nellijas glābiņu un jauno izvadītāju. Seriālā iesaistītie personāži spēj neapjukt un izkulties no jebkuras situācijas, viņiem padodas saskatīt gaišo tumsā un būt pozitīviem, un tikai viņi ir gatavi uz visu savu klientu dēļ, jo apbedīšanas birojs nu ir viņu kopīgais aicinājums. Jokiem un pārpratumiem pārpilns, ar jaunu, smieklu nerimstošu scenāriju – komēdijseriāls «Bitīt’ matos» ierodas jaunā veidolā.

Seriālā piedalās izcili pašmāju aktieri, piemēram, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Voldemārs Šoriņš, kurš atveido Bitītes īpašnieku Ojāru Zaķīti. Ojārs pēc dabas ir jautrs vīrietis, kuram ir divas burvīgas meitas – friziere Vēsma, kuras lomā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktrise Sanita Pušpure, un manikīre Fanija, ko spēlē Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane. Savukārt frizieri, kurš pārkvalificējies par bēru vadītāju – Gotfrīdu atveido Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads. Apbedīšanas biroja vadītāju Nelliju spēlē apburošā Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa. Izvadītāja darbā pieteikties ieradīsies Silvestrs, kurš līdz šim strādājis par oficiantu, un lai arī pēc dabas ir slinks, tomēr spēj būt šarmants pret sievietēm, kuras viņam var vēlāk būt noderīgas. Silvestra tēlā iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers.

Jaunajā sezonā varoni Ojāru sagaida pārsteigums – uzradīsies viņa dēls Emīls. Emīlu atveidos Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs. Emīls ir labsirdīgs, bet ne visai pielāgots mūsdienu dinamiskajai dzīvei – labāk izvēlas nedarīt, nekā darīt, ja ir iespēja! Savukārt Emīla mātes jeb Ritas lomā seriālā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dace Bonāte, kura ir izbijusi sportiste – desmitcīņniece. Rita un Ojārs mācījušies vienā skolā, bet tad Rita apprecējusies ar citu vīrieti un no pilsētiņas aizbraukusi. Tas nozīmē, ka ar Ojāru nav redzējusies kopš agras jaunības – aptuveni 30 gadus! Tagad atgriezusies, lai apglabātu vīru viņas dzimtas kapos šajā pilsētiņā. 

«Bitīt’ matos» ekrānos varēs vērot no 3. marta piektdienās plkst. 21.10 kanālos LNT un TVPlay.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv