«Hyundai» met izaicinājumu Eiropas autoražotājiem Attēlu galerija

Apollo
26 komentāri

Otrdien Korejas galvaspilsētā Seulā autoražotājs «Hyundai Motor» prezentēja uzlaboto sedanu «Genesis», paralēli iepazīstinot arī gaidāmo ģimenes automašīnu «Sonata». Ar šiem jaunajiem modeļiem uzņēmums vēlas dot spēcīgu impulsu un uzlabot savus pārdošanas rādītājus, sevišķi ASV tirgū, ziņo aģentūra «Reuters».

«Hyundai» ir pasaules piektais lielākais autoražotājs, kas kopā ar «Kia» meklē iespējas, lai paceltu savu kopējo automašīnu pārdošanas skaitu ASV par desmit procentiem. Modeļiem «Genesis» un sevišķi «Sonata» būtu jābūt galvenajiem šo ambiciozo plānu virzītājiem.

Dienvidkorejas autoražotājs ziņo, ka jaunajam «Genesis» ir uzlabota vadības kontrole, apstrādē izmantoti augstvērtīgi materiāli un tas ir papildināts ar modernajām tehnoloģijām, kas «Genesis» ļauj konkurēt ar dārgākajiem «Mercedes» un BMW modeļiem, tomēr samazinājusies ir arī «Genesis» degvielas ekonomija.

«Hyundai» mērķis ir pārdot 32 000 jaunu «Genesis» automašīnu Korejas tirgū un 30 000 ārpus tā. Plānots, ka «Genesis» pirmo reizi parādīsies arī Eiropas tirgū.

«Kompānija ir uzņēmusies stingras kvalitātes pārbaudes. Pēc vairākiem automašīnu atsaukšanas gadījumiem un patērētāju sūdzībām, uzņēmums tagad vēlas atjaunot savu reputāciju,» stāsta kāds «Hyundai» pārstāvis.

«Genesis», kas savā iznākšanas gadā (2008) ieguva Ziemeļamerikas labākā auto titulu, nav paredzēts kā liela apjoma modelis, kāds ir «Sonata». Tā primārais mērķis ir uzlabot uzņēmuma tēlu.

«Genesis» 3.3 litru versija ar vienu litru degvielas spēs pieveikt 9,4 kilometrus, kas ir mazāk, nekā to varēja sērijas iepriekšējais modelis. Tas arī nebūs pieejams vairāk taupīgajās dīzeļa vai hibrīdmotora versijās, toties būs pieejami varianti ar 3.0, 3.3, 3.8 un 5.0 litru dzinējiem. ASV tirgū V-6 3.3 litru modelis maksās 49 500 ASV dolāru jeb 25 400 latus, kas ir lētāk nekā līdzīgu parametru Eiropas marku automašīnas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv