Ibrahimovičs Spānijas čempionātā debitē ar gūtiem vārtiem Video

Zviedrijas izlases uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs pirmdien sava jaunā kluba «FC Barcelona» sastāvā guva vārtus jau Spānijas čempionāta pirmās kārtas spēlē, palīdzot pašreizējiem čempioniem ar 3:0 pārspēt «Sporting Gijon» komandu.

Zlatan Ibrahimovic

Pirmajā puslaikā vārtus «FC Barcelona» labā guva Bojans Krkičs un Saidu Keita, bet 82. minūtē ar akrobātisku sitienu izcēlās arī Ibrahimovičs.

/>

Šī spēle tika pārcelta uz pirmdienu, jo «FC Barcelona» komanda piektdien aizvadīja UEFA Superkausa spēli, kurā ar 1:0 pārspēja Ukrainas komandu Doņeckas «Shakhtar».

Pirms tam nedēļas nogales cīņās ar smagu panākumu čempionātu uzsāka arī vicečempioni Madrides «Real», kas ar 3:2 pieveica Lakorunjas «Deportivo» komandu. Madrides «Atletico» ar 0:3 kapitulēja «Malaga» komandai, «Valencia CF» ar 2:0 pieveica «Sevilla FC» futbolistus, bet «Villarreal CF» nospēlēja neizšķirti 1:1 ar «Real Osasuna» komandu.