Iebūvētās mēbeles bērnistabām — noslēpumi Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Tos atklāj uzņēmuma «DAVANTI» speciālisti

Bērnistabas iekārtošana gandrīz vienmēr vecākiem sagādā rūpes, jo gribas to izveidot ne vien skaistu, bet arī funkcionālu. Taču, kā to vislabāk izdarīt? Atbilde, izrādās, ir pavisam vienkārša — ar iebūvēto mēbeļu palīdzību. Lai to izdarītu, tētiem un mammām būtu jāzina daži profesionāli noslēpumi, kurus piekrita atklāt speciālisti no nozares līdera — uzņēmuma «DAVANTI».

Pirmais noslēpums

Iebūvētās mēbeles vienmēr top pēc pasūtījuma. «DAVANTI» speciālisti ir pārliecināti, ka skapjus un citus interjera priekšmetus vajag pasūtīt ar domu, ka jūsu bērns augs un līdz ar to noteikti mainīsies arī viņa gaume, intereses un vēlmes. Pārmaiņas noteikti ietekmēs bērnistabas iekārtojumu. Skatoties no praktiskā viedokļa, vajadzētu izvēlēties transformējamas mēbeles, kas būs pielāgojamas jūsu augošajam bērnam. Piemēram, «DAVANTI» skapji ļoti viegli un funkcionāli maina savu vizuālo formu — kā ārējo, tā iekšējo. Proti, vajadzības gadījumā iekšējo saturu — plauktiņus, atvilktnes, pakaramos u. tml. — vienmēr var nomainīt. Līdzīgi var rīkoties arī ar durvīm — mainīt dizainu pēc gaumes un vēlmēm.

Otrais noslēpums

Otrais, un droši vien vissvarīgākais, kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties iebūvētās mēbeles, ir drošība. Augošs bērns ir daudz jutīgāks pret apkārtējās vides izmaiņām nekā pieaugušie. Lai izvairītos no iespējamām alerģiskām reakcijām, bērna mēbelēm jāizvēlas kvalitatīvi materiāli, bez kairinātājiem vai alergēniem. Šīm prasībām pilnībā atbilst «DAVANTI» iebūvētās mēbeles. Cenu politika ir elastīga, tāpēc katrs klients var izvēlēties mēbeļu konstrukcijas atbilstoši sava maciņa biezumam. Uzņēmuma produkcija nav kaitīga bērna veselībai un atbilst augstas kvalitātes, ekoloģijas un drošības standartiem. Tas ir ļoti svarīgi, iekārtojot bērnistabu.

«DAVANTI» speciālisti uzskata, ka iekārtošanas procesā īpaša uzmanība būtu jāpievērš iebūvēto mēbeļu furnitūrai, savienojumiem un atsevišķu detaļu izturībai. Kamēr bērns vēl mazs, durvis un durtiņas vajadzētu aprīkot ar fiksatoriem.

Trešais noslēpums

«DAVANTI» speciālisti, sniedzot konsultācijas dizaina jautājumos, uzsver, ka pasteļa toņi jebkuru telpu padara plašāku, liek justies brīvāk un komfortablāk. Visvairāk šādu krāsu vajag tur, kur ir maz dabīgās dienas gaismas. Piemēram, nelielā un mazliet patumšā istabā, iebūvējot skapi, fasādes apdarei vislabāk būtu izvēlēties gaišus toņus. Taču nevajadzētu aizmirst arī par košiem akcentiem. Nav vērts uztraukties, ka tie ar laiku varētu apnikt. Kā jau iepriekš minēts, skapja «virsdrēbju» nomaiņa nav liela bēda.

Bērnistabai domāto mēbeļu izvēlē un uzstādīšanā noslēpumu ir ne mazums. Mēs uzsvērām, mūsuprāt, trīs vissvarīgākos. Kā saka: trīs lietas — labas lietas. Ja jums ir radusies interese par šo tēmu, rakstiet mums, mēs noteikti sniegsim plašāku informāciju, vai arī vērsieties pēc padoma pie «DAVANTI» speciālistiem! Viņu pieredze iebūvēto mēbeļu jomā ir ievērības cienīga! Uzņēmums sadarbojas ar Eiropas izcilākajiem bīdāmo sistēmu, lamināta un furnitūras ražotājiem, tādiem kā —  «Stanley» (Anglija), «Rival» (Norvēģija), «Notaborn» (Holande), «Egger» (Austrija), «Home Décor» (Itālija), «Norscan» (Norvēģija) un «Blum» (Austrija).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. novembris

Vārda dienas

Hugo, Uga, UģisHigo, Igo, Ugo

Valūtu kursi

17.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv