«Iedomu spārni» izdod albumu un piedāvā jaunu dziesmu. Noklausies! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

27. oktobrī nāks klajā grupas «Iedomu spārni» jaunais albums — «Lidojums». Tajā apkopotas desmit jaunas dziesmas latviešu valodā, kuru autori ir grupas dalībnieki un vairāki pieaicinātie mūzikas un tekstu autori. Lielākā daļa albuma materiāla tapusi sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, bet trīs albuma dziesmas producējis Jānis Zvirgzdiņš (Julians). Fotogrāfijas albumam veidojis Armands Lutums, bet pie dizaina strādājis Guntars Petris.

«Iedomu spārni» izdod albumu un piedāvā jaunu dziesmu. Noklausies! 2 attēli Atvērt

Foto: Armands Lutums

Grupas sastāvā muzicē un albuma ierakstā piedalījušies: Ieva Zēģele (balss), Jānis Dreiškins (ģitāra), Viesturs Butāns (bass) un Jānis Kuršs (sitamie instrumenti).

Vairāku dziesmu ierakstos piedalījušies arī viesmākslinieki: Gints Stankevičs (taustiņinstrumenti, tamburīns, bass un ģitāra), Andris Šīrants (ģitāra, bass), Tods Sorensens (bungas), Aldis Zaļūksnis (bass, bungas) un Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti).

Zināmākā jaunā albuma dziesma ir «Viss vienmēr būs tāpat», kas ierakstīta duetā ar Ivo Fominu un pašreiz ir vairāku radiostaciju spēlētāko dziesmu sarakstos, kā arī dziesma «Vai tu nāc, vai tu ej», kuras angļu versijai veidotais video ilgu laiku atradās arī MTV Baltijas valstu kanālu rotācijā.

Jau šonedēļ albuma MP3 versija būs pieejama portālā «doremi.lv», bet radiostacijās tikko nonākusi arī albuma tituldziesma «Lidojums», kuru piedāvājam noklausīties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv