Iedzīšanā ātrākais polis Sikora

Esterzundā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas posmā biatlonā 12,5 kilometru iedzīšanas distancē vīriešiem uzvaru izcīnīja polis Tomašs Sikora.

Tomasz Sikora

Sikora finišēja ar laiku 34 minūtes un 55,5 sekundes, turklāt distancē veica divus soda apļus. Otro vietu ieņēma Ūle Einārs Bjerndālens, kuram nācās sacensību laikā veikt trīs soda apļus un finišā viņš Sikoram zaudēja 2,5 sekundes. Trešo vietu izcīnīja norvēģis Emils Hegle Svendsens, kurš tāpat kā Bjerndālens veica trīs soda apļus, bet no līdera atpalika par 4,9 sekundēm.

Pavisam distancē devās 60 dalībnieki, taču viņu starpā nebija neviens no mūsu biatlonistiem, jo sprinta distancē Latvijas biatlonisti neiekļuva labāko sešdesmitniekā.