Iedzīvotāji aizvien vairāk izmanto «1188» SMS uzziņas

Apollo
0 komentāru

Šā gada pirmajā pusgadā Latvijas iedzīvotāji vēlējušies saņemt uzziņu dienesta «1188» uzziņas SMS formā gandrīz 30 000 reižu, portālu «Apollo» informēja «Lattelecom» pārstāvis Deniss Kolosovs.

Visvairāk iedzīvotājus interesēja informācija par satiksmi, taču jautājumi uzziņu formātā tiek uzdoti arī par izklaidi, veikalu un uzņēmumu darba laikiem.

Paralēli klienti saņem «1188» uzziņas arī citos veidos — 320 000 cilvēku regulāri apmeklē uzziņu dienesta portālu www.1188.lv, savukārt pa tālruni laikposmā no janvāra līdz jūnijam (ieskaitot) «1188» uzziņas sniegtas vairāk nekā piecus miljonus reižu.

Šā gada pirmajos sešos mēnešos «1188» SMS veidā saņēmis 30 000 jautājumu. Zīmīgi, ka pirmajā ceturksnī iedzīvotāji, izmantojot SMS, iesūtījuši 11 000 jautājumu, savukārt otrajā ceturksnī — jau 19 000. «Šāds SMS uzziņu popularitātes pieaugums galvenokārt izskaidrojams ar to, ka klienti novērtējuši iespēju saglabāt saņemto informāciju īsziņas veidā savā mobilajā tālrunī. Turklāt šajā siltajā laikā iedzīvotāji arvien vairāk laika pavada publiskās izklaides vietās vai arī transportā, kur uzdot jautājumu, nosūtot SMS, ir daudz ērtāk nekā piezvanīt,» uzsver «Lattelecom BPO» valdes priekšsēdētāja Ilze Zoltnere.

Zvanot uz «1188», Latvijas iedzīvotāji pirmajā pusgadā visvairāk interesējušies par biznesa informāciju (uzņēmumu kontaktiem un darba laikiem, īpaši meklējot tuvāko pēc atrašanās vietas) un satiksmes jautājumiem (vilcienu un autobusu kustības grafikiem, «Rīgas satiksmes» aprīlī ieviesto e-talonu), kā arī pašvaldību vēlēšanām. Tāpat zvanītāji interesējušies par izklaidi un privātpersonu tālruņu numuriem. Savukārt populārākās nozares, par kurām iedzīvotāji uzdod jautājumus, ir bankas, apdrošināšana, auto evakuatori, autoserviss, taksometri, medicīniskie pakalpojumi, intīmpakalpojumi, kā arī sadzīves tehnikas remonts.

Šogad sadarbībā ar lidsabiedrību «airBaltic» visa gada garumā divas reizes mēnesī uzziņu dienests «1188» visiem saviem klientiem, kas zvanījuši vai sūtījuši SMS uz «1188», piedāvā laimēt «airBaltic» aviobiļetes divām personām uz kādu no trim populārākajiem konkrētā mēneša galamērķiem. Galamērķus «1188» lietotāji var noteikt, balsojot www.1188.lv portālā.

Tāpat, sākot ar šā gada 18. maiju, «1188» sadarbībā ar kinoteātri «Forum Cinemas» piedāvā kino mīļiem pirmdienās filmas par izdevīgāku cenu. Katru pirmdienu biļetes uz visām kinoteātrī demonstrētajām filmām būs par 25% lētākas.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv