Iedzīvotāji labprāt iegādātos savrupmāju

Apollo
0 komentāru

Nekustamo īpašumu portāla «Nams24» veiktā aptauja liecina, ka cilvēki, ja vien viņiem būtu attiecīga finansiāla rocība, dotu priekšroku savrupmājas, nevis dzīvokļa iegādei. Kompānijas «Latio» speciālisti ir secinājuši, ka pēdējā laikā pieprasījums pēc savrupmājām aug.

No 444 gan latviešu, gan krievvalodīgajiem interneta lietotājiem, kas piedalījās portāla «Nams24» aptaujā «Kādu mājokli jūs vēlētos iegādāties?», 36% atbildēja, ka vēlētos iegādāties jaunuzceltu savrupmāju; 30% norādīja, ka dotu priekšroku dzīvoklim jaunuzceltā mājā; 10% vēlētos uz dzīvi apmesties rindu mājā; 9% atzina, ka viņiem nekas nebūtu pretī iegādāties mājokli sērijveida ēkā, tikpat daudz respondentu labāk gribētu pirkt dzīvokli pirmskara laika celtā mūra mājā; un tikai 6% pirktu iepriekš apdzīvotu savrupmāju.

Runājot par ienākumiem jaunas savrupmājas iegādei, mērķauditorija ir labi situēti cilvēki, tā saucamās baltās apkaklītes, kas strādā augsti atalgotu darbu pārsvarā uzņēmējdarbības jomā, kuru ģimenes ienākumi ir vismaz 1500 latu, jo ģimenei ir jābūt gatavai maksāt par mājokli bankai ikmēneša maksājumu, sākot no 500 latiem. Jāpiebilst, ka turīgi cilvēki labprāt pērk dzīvokli arī Rīgas klusajā centrā kapitāli restaurētās pirmskara laika mūra mājās.

Iedzīvotāji labprāt iegādātos savrupmāju

Foto: Inga Kundziņa

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. oktobris

Vārda dienas

Urzula, SeverīnsUršule, Uršula, Ursula, Taīda, Taisija, Taisa, Taida, Severjans, Severīna, Severins

Valūtu kursi

21.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv