Iedzīvotājiem ir iespēja apdrošināt pirmklasniekus bez maksas

Apollo
0 komentāru

Sākoties jaunam mācību gadam, SEB dzīvības apdrošināšana jau otro gadu pēc kārtas dāvina visiem Latvijas pirmklasniekiem – aptuveni 20 400 Latvijas bērnu - nelaimes gadījumu apdrošināšanu ar risku segumu 1000 latu apmērā. Apdrošināšana būs spēkā visa gada garumā - sākot ar šā gada 1. septembri līdz pat 2012. gada 31. augustam 24 stundas 7 dienas nedēļā. 

Iedzīvotājiem ir iespēja apdrošināt pirmklasniekus bez maksas

Publicitātes foto

«SEB dzīvības apdrošināšana» arī šogad dāvina visiem Latvijas pirmsklasniekiem apdrošināšanas polisi, kas paredz segumu 1000 latu apmērā pret dažādiem nelaimes gadījumiem. Pēc SEB dzīvības apdrošināšanas datiem nelaimes gadījumu skaits būtiski pieaug aktīvajos ziemas un vasaras mēnešos. Nelaimes gadījumi skolnieku vidū pieaug septembrī, kad pirmklasnieki dodas savās pirmajās skolas gaitās. Tad būtiski pieaug satiksmes intensistāte uz ielām, savukārt bērniem pirmajos mācību mēnešos ir vērojams pārejas laiks, kad pēc aktīvajiem vasaras mēnešiem bērni adaptējas un iekļaujas ikdienas skolas ritmā. Šajā laikā vecākiem un skolotājiem ir svarīgi, lai bērni vienmēr saglabātu aktīvu interesi par pasaules izzināšanu, savukārt SEB dzīvības apdrošināšanai ir svarīgi sniegt finansiālo atbalstu saviem klientiem - notiekot negadījumam, atlīdzības summa tiks izmaksāta cietušā bērna vecākiem vai aizgādņiem.

«Būt pirmklasniekam ir aizraujoši – ikdienā parādās daudz jaunu lietu, ko darīt un izzināt. Diemžēl bērniem reti piemīt piesardzības izjūtas, lai cik rūpīgi pieaugušie būtu piekodinājuši būt uzmanīgiem. SEB Pirmklasnieku apdrošināšanas polise paredz visu  Latvijas pirmklasnieku apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem 24 stundas 7 dienas nedēļā, tai skaitā skolā, mājās, sporta treniņos un brīvajā laikā», stāsta SEB dzīvības apdrošināšanas valdes priekšsēdētājs Ints Krasts.

Šīs nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises ir atvērtā tipa polises, kas nozīmē, ka pat bez īpašām plastikāta polisēm šī apdrošināšana ir spēkā. Lai saņemtu apdrošināšanas noteikumus, vecākiem ir jādodas uz tuvāko SEB bankas filiāli vai jāreģistrējas SEB bankas mājas lapā «seb.lv» sadaļā «Pirmklasnieka apdrošināšana» (sadaļa SEB bankas mājas lapā būs pieejama sākot ar 1.septembri).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv