Iedzīvotāju neapmierinātība ar valdību tikai palielinās

Apollo
0 komentāru

Augustā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, atkal palielinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kuri ir «pilnībā neapmierināti» ar valdības darbu, liecina «DnB Nord Latvijas Barometra» veiktais pētījums.

valdības sēde

Foto: Lita Krone/LETA

Ja jūlijā ar valdības darbu neapmierināti bija 46% iedzīvotāju, augustā neapmierināto skaits pieaudzis līdz 49%. Tas gan joprojām ir mazāk nekā jūnijā, kad šādu viedokli pauda 55% aptaujāto.

Savukārt pozitīvi noskaņoto iedzīvotāju īpatsvars nav mainījies. Līdzīgi kā jūlijā, arī augustā 8% bija kopumā apmierināti ar Latvijas valdības darbu.

Nav arī uzlabojušās iedzīvotāju cerības atrast labu darbu — 63% uzskata, ka iespējas atrast labu darbu ir ļoti sliktas, bet vēl 26% uzskata, ka iespējas ir «drīzāk sliktas». Tikai 1% uzskata, ka iespējas atrast darbu ir labas.

Savukārt pēc neliela uzlabojuma jūlijā iedzīvotāju vērtējums savam ģimenes materiālajam stāvoklim augustā ir atkal pasliktinājies: vairāk nekā puse aptaujāto (55%) uzskata, ka viņu ģimenes pašreizējais finansiālais stāvoklis ir kopumā slikts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv