Iegādājies biļetes uz Latvijas basketbola izlases pārbaudes spēlēm

Apollo
0 komentāru

Gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, Latvijas valstsvienības vadība izraudzījusies meistarīgus pretiniekus, kuri pārstāv atšķirīgas basketbola skolas, informē Latvijas Basketbola savienība.

Jānis Strēlnieks

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

Jau šovakar, plkst. 19.00 «Arēnā Rīga» un sestdien, plkst. 19.00 Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā Latvijas komanda spēlēs pret Krievijas izlasi.

22. augustā, plkst. 19.00 «Arēnā Rīga» un 24. augustā, plkst. 19.00 Ventspils Olimpiskajā centrā Latvijas valstsvienība spēlēs pret Gruzijas izlasi.

Bet 27. augustā, plkst. 17.00 Zemgales olimpiskajā centrā pēdējā mačā pirms došanās uz Šauļiem Latvijas komanda tiksies ar Lielbritānijas izlasi.

Biļetes uz pārbaudes spēlēm Rīgā un Ventspilī var iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās vai internetā: http://www.bilesuserviss.lv/.

Biļetes uz pārbaudes spēlēm Jelgavā var iegādāties Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās vai internetā: http://www.bilesuparadize.lv/.

Swedbank Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēlētājiem, uzrādot LJBL licenci, ieeja - viens lats.

«Norvik Banka» kā viens no Latvijas izlases ģenerālsponsoriem saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties biļetes uz Latvijas izlases EČ pārbaudes spēlēm «Arēnā Rīga» ar 10% atlaidi. Atlaide tiek piešķirta, iegādājoties biļetes Biļešu Servisa kasēs un norēķinoties ar «Norvik Bankas» norēķinu karti.

Latvijas Basketbola savienība aicina iegādāties arī jauna dizaina fanu kreklus. Sīkāk informācija http://basket.lv/veikals.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv