Iegūsti 25 padomus efektīvai laika plānošanai

Apollo
0 komentāru

Laiks ir nauda! Pamela Doda un Dags Sandheims sniedz 25 padomus efektīvai laika plānošanai.

Iegūsti 25 padomus efektīvai laika plānošanai

Publicitātes foto.

«Laiks ir nauda! 25 padomi efektīvai laika plānošanai» ir lielisks palīgs ikvienam, kurš vēlas paveikt vairāk, strādāt ražīgāk un reizē gūt vairāk prieka no dzīves. Ticiet vai ne – šīs vēlmes ir savienojamas, ja vien protam pareizi izmantot laiku. Autori soli pa solim iepazīstina ar laika organizēšanas pamatiem, kā arī analizē dažādus traucēkļus (vilcināšanās, neprecizitāte, nespēja pateikt nē u. c.) un piedāvā veidus, kā tos pārvarēt.

Par autoriem:

Pamela Doda studējusi personāla vadību Pensilvānijas universitātē, ieguvusi sociālā darba maģistra grādu Merivudas universitātē un psiholoģijas doktora grādu Mičiganas universitātē. Viņai ir divdesmit gadu pieredze cilvēkresursu apmācībā enerģētikas, veselības aprūpes, ražošanas uzņēmumos, viņa konsultējusi arī brīvo profesiju pārstāvjus.

Dags Sandheims ir organizāciju attīstības konsultants un vadītāju tālākapmācības treneris. Viņš studējis psiholoģiju Kornela universitātē un strādājis tirdzniecības un uzņēmumu attīstības jomā. Viņš bieži uzstājas ar lekcijām par uzņēmējdarbības un organizāciju psiholoģijas jautājumiem uzņēmumos un profesionālajās asociācijās.

No angļu valodas tulkojusi Renāte Punka.
Māksliniece Anda Austriņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv