Iekšlietu ministru satrauc gaidāmās 9.maija svinības

Apollo
243 komentāri

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP) ir satraukts par to, ka uzvirmojušās emocijas ap 16.martu varētu atskaņoties arī 9.maija notikumos, kad Uzvaras parkā daudzi kārtējo gadu atzīmēs Otrā pasaules kara beigu gadadienu.

Iekšlietu ministru satrauc gaidāmās 9.maija svinības

Foto:Ieva Čīka/LETA

To ministrs pirmdien atzina intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Panorāma».

«Tas ir tas, par ko es kā iekšlietu ministrs visvairāk uztraucos, jo mēs jau pagājušajā gadā redzējām, ka 9.maijā vērojams jaunatnes pieplūdums šajā pasākumā. To pašu var teikt par 16.martu. Diemžēl Eiropā vērojama tāda bīstama tendence kā radikālisms, kas reāli izsauc vardarbību,» norādīja Kozlovskis.

Kozlovskis aicināja politiķus to apzināties.

«Es aicinu politiķus to apzināties.Jo kaut kādā brīdī var tikt sasniegta tā robeža, kad tas izies no kontroles un tā vairs nebūs tikai verbālā konfrontācija.Pagaidām Latvijā mēs varam lepoties, ka tā ir tikai verbāla pagrūstīšanās.Diemžēl ir diezgan bēdīgi piemēri citās valstīs,» tā Kozlovskis.

Jau ziņots, ka 16.martā pie Brīvības pieminekļa leģionāru atceres gājiena dalībniekus pretējās nometnes pārstāvji - biedrības «Apvienība pret nacismu» aktīvisti - sagaidīja ar skaļām sirēnām, ausīs griezošu mūziku krievu valodā un ierakstītām uzrunām ar savu skatījumu uz vēsturi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv