Iemīli seksu! Septiņi ieteikumi

Apollo
0 komentāru

Ir sievietes, uz kurām skatoties, var redzēt, ka viņas mīl seksu, mīl sevi un jūtas labi savā ādā. Katrs viņas žests ir valdzinošs un viegli pat ir iedomāties, ka viņa ir dievīga partnere gultā. Kur slēpjas šo seksīgo, iekārojamo sieviešu noslēpums?

Iemīli seksu! Septiņi ieteikumi

Foto: http://www.flickr.com/photos/rent-a-moose/

Izrādās, ka gandrīz katra no mums var par tādu kļūt ir tikai jāzina dažas mazas viltības un, protams, jāiemīl pašām sevi.

1. Ir jāmāk no dzīves ņemt
Nav runa par to, ka dzīvē un arī gultā ir jābūt egoistei. Tomēr, ja vēlies gūt prieku un baudu, tad ir jāmāk izzināt savas vajadzības un jāmāk par tām pateikt savam partnerim.

Sieviete, kura mīl seksu, bieži uzdod sev jautājumu: «Ko vēl es gribētu izmēģināt», «Kādu baudu vēlētos gūt». Un negaida, kamēr viņas partneris iedomāsies, ko vēl viņa grib izmēģināt, bet gan pasaka viņam priekšā. Viņas vadmotīvs ir: «Jo lielāku baudu gūšu es, jo apmierinātāks būs arī mans partneris». Un tā ir pilnīga taisnība.

Ja vēlies savam partnerim likt noprast, kādi pieskārieni tev patīk un kādi ne, lieto ķermeņa valodu. Ja viņa pieskārieni tev sagādā baudu, piespiedies pie viņa tuvāk. Turpretī, ja gadās, kad viņa pieskārieni nav sevišķi patīkami, vadi viņa roku tur, kur vēlies sajust viņa glāstus. Šī metode ir daudz patīkamāka abiem, nekā vienkārši izteikti: «Nē, tā nedari», «Man tā nepatīk».

2. Veido situācijas labam seksam
Visas esam tik ļoti aizņemtas, ka daram piecas lietas vienlaicīgi un jau esam saplānojušas nākamās piecas un tā tālāk. Tomēr dažkārt ir vērts pateikt «stop», atlikt visus tos darbus, kuri var pagaidīt un nodoties mīlas priekiem. Labs sekss ir daudz svarīgāks par nenomazgātu trauku kaudzi.

Ja esi nogurusi, ej agrāk gulēt, bet rītdien ieplāno vakaru, kuru veltīsi tikai sev un partnerim. Varat ieplānot, ka vienu dienu nedēļā uz pāris stundām bērnus nodosiet vecmāmiņas un vectētiņa gadībā, bet paši šo laiku veltīsiet sev un erotiskām izpriecām. Gaidot vien šo dienu, erotiskais noskaņojums sitīs augstu vilni.

3. Strīdies ar mēru
Strīdi gadās katrā ģimenē, tomēr nekad tos nedrīkst ielaist guļamistabā. Neizmanto strīdus, lai atteiktu sev un partnerim jaukus mirkļus guļamistabā. Ar vēsu prātu noskaidrojiet visu «par un pret», tā, lai nekas nepaliek pusteikts un strīdu situācijas atrisinājumu nosviniet guļamistabā.

4. Mīli sevi un savu ķermeni
Pat, ja esi parliecināta, ka tavas krūtis vai kājas neatbilst skaistuma standartam, aizmirsti to un pārliecini sevi par to, ka esi individualitāte, nevis lēta skaistuma ikonas kopija. Seksam nav nekā kopēja ar skaistumkonkursu. Ja parādīsi savam partnerim, ka mīli savu ķermeni, arī viņš to mīlēs. Tās sievietes, kuras mīl seksu, nedomā par saviem liekajiem kilogramiem vissvarīgākajā brīdi, bet gan gūst baudu. Arī partnerim neienāks pat pratā šādā mirklī mērīt tavas vēdera krunciņas, jo viņš grib gūt un dot baudu, mīlējoties ar tevi.

5. Māki atteikt
Ja esi nogurusi, no stresa pilnas dienas un spēj domāt tikai par mīkstu spilvenu, tad iemācies partnerim atteikt. Ja gribi iemīlēt seksu, ir jāsaprot, ka sekss ir bauda, nevis pienākums. Tomēr, gadās arī tā, ka partneris ar maigiem pieskārieniem un skūpstiem spēj pārliecināt, ka nevēlies gulēt, bet gan kliegt ekstāzē.

Atsakot, neesi asa. Standarta teiciena «nekas nebūs, man sāp galva» vietā, daudz patīkamāks bus «samīļo mani, esmu tik nogurusi, ka vēlos aizmigt uz tava pleca».

6. Mīli dzīvi
Kad pēdējo reizi esi sev sagadājusi mazu prieciņu, nopērkot sev jaunu lūpukrāsu, vai iemīļotās smaržas? Kad pēdējo reizi stavēji pie loga vērojot krītošās lapas, vai visu pēcpusdienu smējies, skatoties iemīļotās komēdijas? Neatceries? Palutini sevi, izjūti, katru mirkli!

Ja vēlies gūt patiesu baudu seksā, vispirms iemācies baudīt dzīvi, katru tās mirkli. Kad esi laimīga, katrs jauns piedzīvojums dos tev intensīvāku baudu, arī intensīvaku baudu seksā.

7. Esi izdomas bagāta
Nebūt nevajag sevi mocīt ar aizvien jaunu seksa pozīciju izdomāšanu. Tomēr laiku pa laikam vērts izmēģināt ko jaunu. Tās sievietes, kuras mīl seksu, dievina attdoties mīlas priekiem mīkstā gultā, bet mīl arī eksperimentēt dušas kabīnē, mašīnā un arī uz virtuves galda.

Lai uzaicinātu savu partneri uz kādu netipisku erotisku piedzīvojumu, vari viņa žaketes kabatā atstāt mazu vēstulīti ar šo netipisko piedāvājumu.

Tomēr vissvarīgākais ir atcerēties, ka ne tikai labs sekss veido burvīgas attiecības. Katrs brīdis un katra vieta ir atbilstoša, lai ar mīļu glāstu vai klusu čukstu parādītu, cik svarīgi esat viens otram.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Receptes

Vairāk

eKlase

28

2015. gada 28. janvāris

Vārda dienas

Kārlis, SpodrisBianka, Čariijs, Čarita, Čarlzs, Karels, Karolis, Karols

Laika ziņas

Vairāk
Apmācies
Rīga pašreiz 0 ℃
Apmācies

Vējš: 4 m/s

Saule lec: 08:29
Saule riet: 16:43
Dienas ilgums: 8:14

Valūtu kursi

28.01.2015
Ienākt apollo.lv