Iepazīsies ar VEF kultūras pils tehnisko stāvokli

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien, 17.jūnijā Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks kopā ar atbildīgajiem speciālistiem apmeklēs VEF kultūras pili, lai iepazītos ar ēkas tehnisko stāvokli  un izlemtu jautājumu par iespējamo kultūras pils kapitālo remontu, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. 

VEF kultūras pils

VEF kultūras pils.

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

VEF Kultūras pils pilda kultūras funkciju, pašlaik nodrošinot ar telpām 48 mākslinieciskos kolektīvus un pulciņus, kuros līdzdarbojas gan pirmsskolas vecuma bērni, gan pusaudži, gan vidējās un vecākās paaudzes ļaudis. Uz VEF kultūras pils skatuves spēlējuši visi profesionālie Latvijas teātri, visu pagājušo sezonu, ņemot vērā, ka pašlaik pēc Rīgas domes pasūtījuma tiek rekonstruēta un restaurēta teātra ēka Vecrīgā, arī M.Čehova Rīgas krievu teātris. VEF pils ir vienīgais šāda apjoma kultūras centrs Vidzemes priekšpilsētā. 

Kultūras pils vadība jau vairākkārt norādījusi uz nepieciešamību veikt ēkas rekonstrukciju, kopš ēkas uzcelšanas 1960.gadā tajā ne reizi nav veikts kapitālais remonts - tehniski nolietojušies ir visi inženiertīkli, ziemas periodā tajā valda liels aukstums, lietderīgākai ēkas izmantošanai būtu nepieciešams veikt arī funkcionālu telpu pārplānojumu. 

VEF Kultūras pils ēka celta 1960.gadā, tā atzīta par arhitektūras pieminekli. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv