Iepazīsti īstu saimnieku un piesakies viņu noprecēt Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

11.jūnija vakarā «TV3» skatītāji iepazina desmit brīvus, uzņēmīgus un interesantus vīriešus šovā «Saimnieks meklē sievu». Viņus visus vieno viena lieta – visi desmit vīri meklē saimnieci savai mājai jeb sievu. Tādēļ šobrīd visas brīvās un iepazīties vēlošās dāmas aicinātas pieteikties, lai iepazītos ar sev simpātiskāko kungu. Rakstiet vēstules «tv3.lv» vai pa pastu uz TV3 un pastāstiet, kurš un kādēļ jums iepaticies! SAIMNIEKUS APSKATI FOTOGALERIJĀ:

Tagad viss paliek sieviešu rokās – jānoskata, kurš no visiem simpātiskākais, tad jāraksta vēstule un jāpastāsta, kādēļ tieši viņš iepaticies visvairāk. Protams, arī sava bilde jāpievieno!

Pie sievas ar TV3 šova palīdzību cer tikt desmit kungi no visas Latvijas - Ainārs Piļeckis (38 gadi) no Skrundas novada, Almants Kalniņš (28 gadi) no Talsu novada, Austris Pujāts (43 gadi) no Gulbenes novada, Egīls Rūsiņš (40 gadi) no Salas novada, Gatis Pliens (26 gadi) no Gulbenes novada, Juris Ozoliņš (54 gadi) no Carnikavas novada, Kaspars Vaikulis (22 gadi) no Jēkabpils novada, Oskars Dombrovskis (27 gadi) no Vecumnieku novada, Sandis Birkenbergs (30 gadi) no Salacgrīvas un Sandis Legzdiņš (21 gads) no Amatas novada. Nekavējieties un izmantojiet šo lielisko iespēju iepazīties ar šarmantiem, uzņēmīgiem un iepazīties gribošiem saimniekiem!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv