Ierodoties pēc pases, iekrīt trīs meklēšanā esoši cilvēki

Apollo
0 komentāru

Pateicoties pasu nodaļas darbinieku vērīgumam, pagājušajā piektdienā Rīgas Pašvaldības policijai izdevies aizturēt trīs meklēšanā esošas personas, portālu «Apollo» informēja policijā.

Piektdienas rītā pašvaldības policisti no pasu nodaļas darbiniekiem saņēmuši informāciju, ka pasi saņemt ieradies vīrietis, kurš atrodas meklēšanā. Pašvaldības policijas darbinieki personu aizturēja un noskaidroja, ka 1984. gadā dzimušais vīrietis atrodas meklēšanā Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī.

Pāris stundas vēlāk policistiem pienākusi informācija, ka vēl viena meklēšanā esoša persona ieradusies pēc jaunās pases. Arī šo 1976. gadā dzimušo vīrieti Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja Valsts policijas Centra iecirknī. Pašvaldības policijā aizturētajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas.

Līdzīgs gadījums risinājies arī Latgales priekšpilsētas pasu nodaļā, kad pēc pases ieradies 1982. gadā dzimušais vīrietis, kurš meklēšanā izsludināts kopš 2008. gada decembra. Viņš nodots Valsts policijas Saulkrastu iecirkņa darbiniekiem.

       


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv