Iespaidīga pakaļdzīšanās Rīgā: Jaunietis naktī 2,37 promiļu reibumā bēg no policijas Video

Apollo
248 komentāri

Piektdienas vakarā Valsts policijas darbinieki dzinās pakaļ kādai automašīnai, jo bija aizdomas, ka tās vadītājs ir alkohola reibumā. Pēc aizturēšanas aizdomas apstiprinājās.

Iespaidīga pakaļdzīšanās Rīgā: Jaunietis naktī 2,37 promiļu reibumā bēg no policijas

Foto: Ekrānuzņēmums

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē, piektdienas vakarā neilgi pēc plkst.20.00 Valsts policijā saņemta informācija no kāda iedzīvotāja, ka pa Maskavas ielu brauc «Mercedes Benz» autovadītājs, kurš, iespējams, atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē.

Ierodoties norādītajā vietā, neadekvāti braucošais transportlīdzeklis tika atrasts, taču uz aicinājumu apstāties tā vadītājs nereaģēja un uzsāka bēgšanu. Bēgot «Mercedes Benz», vadītājs izraisīja vairākas sadursmes, uzbraucot apmalēm un vairākām kupenām, taču pēc vairāku minūšu pakaļdzīšanās 1991.gadā dzimušo autovadītāju un divus viņa pasažierus izdevās aizturēt.

Pēc aizturēšanas visi trīs jaunieši tika nogādāti iecirknī, kur tika noskaidrots, ka 22 gadus vecais autovadītājs bija pamatīgā alkohola reibumā – 2,37 promiles.

Par bēgšanu un automašīnas vadīšanu sākta administratīvā lieta, kurā lēmumu pieņems tiesa.

Par šādu pārkāpumu transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no astoņsimt līdz tūkstoš latiem un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem, informē policijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv