Iespēja iegūt budžeta vietas studijām Vidzemes augstskolā

Apollo
0 komentāru

Vidzemes augstskola (ViA) aicina vidusskolēnus līdz 27. martam pieteikties pētniecisko darbu konkursam. Piecu labāko darbu autori iegūs budžeta vietu studijām ViA koledžas vai bakalaura līmeņa programmās, portālu «Apollo» informēja Liene Ločmele, Vidzemes augstskolas Komunikācijas daļas vadītāja.

Iespēja iegūt budžeta vietas studijām Vidzemes augstskolā

Foto: www.va.lv

Konkursam var iesniegt individuāli izstrādātus pētījumus par problemātiku šādās jomās: politoloģija, Eiropas Savienības jautājumi, socioloģija, vēsture, kultūrvēsture, filozofija, psiholoģija, komunikācija, sabiedriskās attiecības, reklāma, žurnālistika, mediji, uzņēmējdarbība, ekonomika, mārketings, tūrisms, daba, kultūras vēsture, tūrisma maršruti, datorprogrammatūra, globālais tīmeklis, arī datorvīrusi, videokonferences, e-produkti un pakalpojumi.

Izraudzītajai darba tēmai jāpaplašina konkursa dalībnieku zināšanas un izpratne par kādu no minētajām zināšanu jomām. Darba tematam jābūt saistītam ar kādu mūsdienu sabiedrībā aktuālu problēmu.

Vidusskolēni konkursam var pieteikties, atsūtot vēstuli uz e-pastu konkurss@va.lv. Izstrādāti pētnieciskie darbi jāiesniedz līdz 30. aprīlim. Konkursa nolikums, prasību apraksts un pieteikuma forma atrodama ViA mājaslapā www.va.lv.

Darbu izvērtēšana notiks piecās sekcijās: politoloģijas, komunikācijas, biznesa vadības, tūrisma organizācijas un vadības un informācijas tehnoloģiju sekcijā. Ja laureāts ir 11. klases skolēns, tiek rezervēta iespēja sākt studijas par budžeta līdzekļiem nākamajā akadēmiskajā gadā.

Konkursu ViA rīko kopš 2004. gada, lai veicinātu vidusskolēnu zināšanas pētniecisko darbu izstrādē un attīstītu vidusskolu skolotāju iemaņas akadēmiskiem standartiem atbilstīgu pētniecisko darbu vadīšanā, kā arī iepazīstinātu vidusskolēnus ar augstskolas vidi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv