Iespējami pārsteidzoši pavedieni pazudušās Madelēnas Makenas lietā Attēlu galerija

Apollo
10 komentāri

Pirms daudziem gadiem pazudušās britu meitenes Madelēnas Makenas nolaupītājs varētu būt iemūžināts ar kameru, kas bija piestiprināta spiegu lidmašīnai NATO treniņa laikā, vēstī britu mediji.

Tiek ziņots, ka militārais eksperts Filips Bardens apgalvo, ka augstas izšķirtspējas fotogrāfijas Madelēnas Makenas pazušanas dienā uzņemtas Algarves piekrastē Portugālē.

Ja šie kameru ieraksti ir pieejami, izmeklētāji varētu tos izmantot, lai saprastu, kas pirms sešarpus gadiem notika ar meitenīti.

«Tas var dot jaunus pavedienus Madelēnas meklējumos,» sacījis Bardens. Viņš zinājis sacīt, ka šie ieraksti savulaik tikuši nodoti Portugāles policijai.

Tikmēr Skotlendjardā uz lūgumu apstiprināt vai noraidīt šo informāciju, teikts, ka komentāri netiks sniegti.

Jau ziņots, ka Madelēna Makena pazuda 2007.gada 3.maija vakarā neilgi pirms savas ceturtās dzimšanas dienas no īrēta dzīvokļa Portugāles dienvidu provinces Algarves kūrortpilsētā Prajā da Lusā, kamēr viņas vecāki netālu restorānā ēda vakariņas.

Madelēnas pazušana ir piesaistījusi lielu uzmanību Lielbritānijā, un viņas fotogrāfijas bieži tika publicētas laikrakstos. Portugāles policija 2007.gada 7.septembrī paziņoja, ka aizdomās par meitenes pazušanu tiek turēti viņas vecāki. Meitenes tēvs Gerijs Makens nosauca paziņojumu par absurdu un kategoriski noliedza, ka viņš ar sievu būtu vainīgi meitas pazušanā. Makeni netika aizturēti un viņiem neizvirzīja oficiālas apsūdzības.

Vecāki tā arī nav pārtraukuši kampaņu meitas atrašanai un Lielbritānijas policija aicina atsaukties ikvienu, kas var sniegt kādu pavedienu šajā lietā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv