Iespējams, bankas Latvijā aplaupījuši lietuvieši

Apollo
0 komentāru

Notikušas jau trīs banku laupīšanas pēdējā mēneša laikā. Visi noritējuši pēc viena scenārija: bankā ieskrējuši bruņoti vīri, sākuši šaut, aiznesuši naudu. Viena no policijas versijām — laupīšanas veikuši noziedznieki no Lietuvas. Par to otrdien raksta laikraksts «Telegraf».

Iespējams, bankas Latvijā aplaupījuši lietuvieši

Foto: Scanpix/Reuters

Tiesa, Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Andris Stūrainis šo informāciju ne noliedz, ne apstiprina. Policija «strādā pie vairākām versijām» un norāda, ka visas šīs laupīšanas bijušas ļoti rūpīgi izplānotas. Garnadži bijuši ātri un profesionāli.

Laikraksts vēstī, ka 15.aprīlī notikušajā «DnB Nord» bankas filiāles Rīgā, Lielirbes ielā 17a, laupīšanā garnadži atstājuši lietiskos pierādījumus, kas policijai likuši spriest par to, ka viņi varētu nebūt vietējie. Vīri maskās braukuši ar automašīnu «Audi», kas noņemta no uzskaites. Vēlāk viņi auto pametuši netālu no bankas un pārsēdušies citā mašīnā.

«Telegraf» vēstī, ka tik rūpīga plānošana raksturīga Kauņas kriminālajam grupējumam. Viņi ar kontrabandu, auto aizdzīšanu, laupīšanām, zādzībām, narkotiku tirdzniecību un citiem noziegumiem nodarbojoties visā Eiropā. Tik labi bruņoti viņi ir tādēļ, ka nodarbojas ar ieroču masveida piegādi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv