Iespēju laimēt vienu apmaksātu maģistrantūras studiju vietu

Apollo
0 komentāru

Nākot pretī studēt gribētājiem pašreizējā ekonomiskajā situācijā, Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) piedāvā līdz šim nebijušu iespēju laimēt vienu apmaksātu maģistrantūras studiju vietu 2009./2010. mācību gadā.

Izloze notiks 10.martā Rīgas Juridiskajā augstskolā, Strēlnieku ielā 4k-2, kad iepazīties ar augstskolu ir aicināti potenciālie studenti, iepriekš reģistrējoties mājas lapā www.rgsl.edu.lv, portālu «Apollo» informēja Zane Siksnāne, «A.W.Olsen & Partners» pārstāve.

Bezmaksas studiju vietas izloze ir nebijusi iespēja RJA vēsturē. «Laikā, kad visā pasaulē ir samilzušas ekonomiskās problēmas, to uz savas ādas sāpīgi izjūt arī studenti, tāpēc mēs nākam pretī un dodam lielisku iespēju izmēģināt spēkus likteņa labvēlībā. Turklāt, pēc studiju beigšanas šī laimīgā diena var atvērt durvis citām necerētām karjeras iespējām darba tirgū gan tepat Latvijā, gan ārvalstīs. Mūsu absolventi strādā juridiskajos birojos, bankās, ministrijās un parlamentos, valsts iestādēs un tiesās, kā arī starptautiskajās institūcijās, jo tiem ir augstvērtīgas zināšanas Eiropas Savienības un starptautiskajās tiesībās un viņi brīvi runā angļu valodā,» skaidro RJA prorektors Mārtiņš Mits.

Iespēja iegūt šo izdevību būs tikai vienreiz klātienē - otrdien, 10.martā plkst. 17:00, kad notiks potenciālajiem studentiem veltīts iepazīšanās vakars, kur uz vietas varēs aizpildīt izlozes dalībnieka karti, kā arī iepazīties ar augstskolu un tās studiju programmām, pasniedzējiem un absolventiem. Pieteikšanās pasākumam notiek iepriekš, reģistrējoties mājas lapā www.rgsl.edu.lv.

Pasākumā aicināti piedalīties visi, kas šogad plāno beigt bakalaura studijas vai ir jau ieguvuši uzņemšanas noteikumiem atbilstošu bakalaura līmeņa izglītību, kā arī visi, kam interesē studijas angļu valodā un ir augsta motivācija studēt maģistrantūrā. Neatkarīgi no tā, vai students iegūs bezmaksas studiju vietu vai studēs par saviem līdzekļiem, uz visiem studentiem attieksies vieni un tie paši uzņemšanas noteikumi.

Veiksmīgais students varēs turpināt studijas kādā no piedāvātajām maģistrantūras studiju programmām, specializējoties Eiropas Savienības tiesībās un politikā, starptautiskajās publiskajās tiesībās un cilvēktiesībās, pārrobežu komerctiesībās, tiesībās un finansēs vai juridiskajā lingvistikā.

Rīgas Juridiskā augstskola dibināta 1998. gadā ar mērķi sniegt modernas Eiropas valsts prasībām atbilstošu juridisko izglītību studentiem no Eiropas un citām pasaules valstīm. RJA joprojām ir vienīgā augstskola Latvijā, kur var iegūt maģistra grādu tiesību zinātnēs, studējot angļu valodā. Augstskola piedāvā pilna un nepilna laika maģistrantūras programmas tiesību, biznesa un juridiskās lingvistikas jomā, piesaistot starptautiski atzītus un augsti kvalificētus mācībspēkus, kā arī studentus no ārvalstīm. 2008.gadā augstskolā mācījās 38% ārvalstu studentu, augstais absolventu nodarbinātības līmenis liecina par RJA izglītības kvalitāti. Augstskola organizē arī juridiskās tālākizglītības kursus un piedāvā ekspertīzi sabiedrībai nozīmīgos jautājumos. RJA atrodas viena no labākajām juridiskajām bibliotēkām Austrumeiropas valstīs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv