Ieteikumi autovadītājiem Brasas pārvada apbraukšanai

Apollo
0 komentāru

Lai apbrauktu Brasas pārvadu, Rīgas domes Satiksmes departaments iesaka Mežaparka autovadītājiem izmantot Džutas ielas dzelzceļa pārbrauktuvi un dzelzceļa pārbrauktuvi Krustabaznīcas ielā, tā portālam «Apollo» pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Ieteikumi autovadītājiem Brasas pārvada apbraukšanai

Foto: Lita Krone/LETA

Savukārt, lai apbrauktu Brasas pārvadu Vecmīlgrāvja autovadītāji, viņiem tiek ieteikts izmantot Jaunciema gatvi un tālāk Brīvības gatvi.

Tuvākās iespējamās dzelzceļa šķērsošanas vietas autovadītājiem ir pārvads pār dzelzceļu Gustava Zemgala gatvē jeb t.s. Vairoga pārvads un dzelzceļa pārbrauktuve Tilta ielā.
Taču, izmantojot tikai šīs dzelzceļa šķērsošanas vietas, to pievedceļus papildus noslogo aptuveni 20 tūkstoši transportlīdzekļu diennaktī, kas iepriekš izmantoja Brasas pārvadu. Tādējādi uz ielām, kas ved uz šīm vietām, ievērojami palielinās satiksmes noslodze un satiksmes plūsma kļūst ievērojami lēnāka, tajā skaitā Viestura prospektā un Brīvības gatvē.

Tāpēc satiksmes noslodzes mazināšanai šajās vietās Satiksmes departaments iesaka autovadītājiem izmantot arī dzelzceļa pārbrauktuves Džutas ielā, Krustabaznīcas ielā, kā arī izmantot Jaunciema gatvi.

Lai uzlabotu satiksmes plūsmu, šobrīd ir izslēgta luksoforu darbība Viestura prospekta un Meža prospekta krustojumā, un satiksmi šeit regulē Ceļu policija.

Tā kā pēc SIA «Rīgas ūdens» sniegtās informācijas satiksmi uz Brasas pārvada būs iespējams atjaunot līdz 10.martam, Rīgas domes Satiksmes departaments aicina Sarkandaugavas, Mežaparka un arī Čiekurkalna iedzīvotājus rēķināties, ka līdz Brasas pārvada atvēršanai ceļā būs nepieciešams ilgāks laiks nekā ierasts.

No rītiem, kad iedzīvotāji galvenokārt dodas uz centru, apgrūtināta satiksmes plūsma vairāk var būt Sarkandaugavas, Mežaparka un Čiekurkalna pusē. Bet vakaros, kad cilvēki dodas prom no centra, apgrūtinātā satiksmes plūsma var ietekmēt arī Pārdaugavas nozīmīgākās maģistrāles, jo šajā laikā var būt traucēta transporta piekļuve pilsētas centra daļai, kamēr tā nebūs atbrīvojusies no transportlīdzekļu plūsmas, kas dodas Sarkandaugavas, Mežaparka un Čiekurkalna virzienā.

Kā ziņots, sakarā ar ūdensvada avārijas novēršanas darbiem visu veidu transporta un arī gājēju satiksme uz Brasas pārvada ir slēgta. Taču sabiedriskā transporta pasažieru pārvadājumi tiek nodrošināti – 11. tramvaja vietā kursē divi speciālie autobusu maršruti. Mainīts 9. autobusa maršruts. Gājējiem ir iespēja šķērsot dzelzceļa sliedes pa gājēju pāreju blakus pārvadam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv