Ievēlēta jauna LDDK ģenerāldirektore

Apollo
0 komentāru

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ārkārtas biedru sapulcē par jauno LDDK ģenerāldirektori pirmdien tika ievēlēta Līga Meņģelsone, portālu «Apollo» LDDK Korporatīvās  sociālās atbildības un komunikāciju eksperte Agnese Alksne.

Ievēlēta jauna LDDK ģenerāldirektore

Foto: Baiba Aprāne/LETA

«LDDK stratēģiskie mērķi 2009. -2013.gadam ir definēti un apstiprināti biedru kopsapulcē un tiek atbilstoši realizēti izstrādātajiem uzdevumiem. Mans uzdevums būs nodrošināt šo mērķu un uzdevumu kvalitatīvu izpildi arī turpmāk, iesaistot darba devējus konsolidēta viedokļa paušanā ar LDDK atbalstu sociālā dialoga ietvaros. LDDK arī turpmāk būs lietišķs un uzticams partneris, tajā pašā laikā arī neatlaidīgs un prasīgs sarunu vedējs ar politiķiem un ierēdņiem par tautsaimniecības, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jautājumiem,» norādīja Meņģelsone.

Meņģelsonei ir pieredze vadošā amatā, nevalstiskā un privātā sektora darbā. Meņģelsone vadījusi tādus masu medijus kā ziņu aģentūra «BNS-Latvija», a/s «Diena» žurnālu izdevniecību un laikrakstu «Telegraf», kā arī strādājusi tranzītbiznesā «Noord Natie» terminālā u.c. Viņa apliecinājusi izpratni par publisko pārvaldi, sabiedrības vadību un sociālo dialogu. Viņai ir augstākā izglītība sociālajās zinātnēs, pārliecinošas valodas un IKT prasmes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv