Ievērojami samazinājies miljonu darījumu skaits

Apollo
0 komentāru

Spriežot pēc Zemesgrāmatā atrodamajiem datiem, 2008. gadā Latvijā ir notikuši pavisam 109 darījumi ar nekustamajiem īpašumiem, kuru oficiāli pieteiktā vērtība ir lielāka par 700 000 latiem jeb vienu miljonu eiro. Tas ir gandrīz 2,4 reizes mazāk nekā iepriekšējā gadā. 2008. gada absolūti labāko rezultātu atnesa janvāris, kad sabiedrību vēl nebija pārņēmis pesimisms: Zemesgrāmatā ir reģistrēti 15 nekustamā īpašumi darījumi, kuru cena ir vairāk nekā miljons eiro.

Vismazāk miljonu darījumu reģistrēts oktobrī. Bet, runājot par decembri, «m2» Zemesgrāmatas iknedēļas atskaitēs par lielākajiem darījumiem ar nekustamiem īpašumiem saskaitīja piecus «miljonārus». Tiesa, neiztika arī bez apšaubāmiem darījumiem. Tā 16. decembrī ir reģistrēts dzīvokļa pārdošanas darījums Grēcinieku ielā. Tā platība ir 256,7 m2, bet norādītā cena – 4,027 lati. Tādejādi katrs dzīvokļa platības kvadrātmetrs tā pircējam ir izmaksājis 15 689 latus. «m2» aptaujātie eksperti apgalvo, ka reālos darījumos un jo vairāk pašreizējā tirgus apstākļos šādi skaitļi nekad nefigurē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv