Igaunijā izplata mulsinošu «Maximas» reklāmu; uzņēmums uzsver, ka tas ir viltojums

Apollo
68 komentāri

Pēdējo dienu laikā Igaunijā sociālās saziņas vietnēs izplatīta mulsinoša fotogrāfija, kurā veikalu tīkls «Maxima» it kā reklamē jauna veikala atklāšanu. Izrādījies gan, ka fotogrāfija ir viltojums – nelāgs igauņu joks.

Igaunijā izplata mulsinošu «Maximas» reklāmu; uzņēmums uzsver, ka tas ir viltojums

Foto: LETA

Fotogrāfijā redzama automašīnas piekabe, uz kuras ir «Maxima» reklāmas stends, savukārt uz tā ir sekojošs uzraksts: «Veikals «Maxima XX», kas drīzumā tiks atvērts, aicina tevi zem sava draudzīgā jumta.»

Igaunijas mediji atgādina par nesen notikušo traģēdiju Rīgā, kad sagrūstot veikala «Maxima» jumtam, gāja bojā 54 cilvēki un vēl daudzi cilvēki guva ievainojumus, tādēļ šāda reklāma šķitusi nepieņemama.

Tomēr «Maxima Eesti» norāda, ka šī fotogrāfija ir viltojums, jo patiesībā uz reklāmas stenda ir rakstīts: «Veikals «Maxima XX», kas drīzumā tiks atvērts, aicina tevi draudzīgajā kolektīvā».

«Visticamāk, fotogrāfijas autors, kura identitāte nav zināma, uzskatīja, ka tas ir joks. Traģēdijā Rīgā dzīvību zaudēja daudz cilvēku, tāpēc šāds joks ir bezatbildīgs un cietsirdīgs pret bojāgājušo tuviniekiem,» teikusi «Maxima» pārstāve Igaunijā.

«Maxima» lūdz interneta lietotājus šo fotogrāfiju neizplatīt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv