Igaunija vēlas kopā ar Latviju un Lietuvu organizēt EČ basketbolā

Apollo
5 komentāri

Igaunijas Basketbola federācija valdes sēdē ir pieņēmusi lēmumu piedāvāt Latvijai un Lietuvai kopīgi organizēt 2017. gada Eiropas čempionātu basketbolā, vēsta portāls «Basket.ee».

Igaunija vēlas kopā ar Latviju un Lietuvu organizēt EČ basketbolā

Foto: AFP/Scanpix

Pēc diviem gadiem Eiropas čempionāts notiks Ukrainā, bet vēl nav zināms, kas uzņemsies 2017. gada turnīra rīkošanu.

«Mums ar Latvijas un Lietuvas basketbola pārstāvjiem jau bijušas neformālas sarunas par šo tematu. Mūsu kaimiņi ir noskaņoti pozitīvi, tāpēc esam nolēmuši izteikt viņiem piedāvājumu,» sacījis Igaunijas Basketbola federācijas prezidents Jiri Ratass.

Jau vēstīts, ka iepriekš pozitīvi par iespējām rīkot 2017. gada Eiropas čempionātu izteikusies arī Latvijas puse, kamēr Lietuva ieņem nogaidošu pozīciju.

Iepriekš Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Edgars Šneps sarunā ar aģentūru LETA atklāja, ka Baltijas valstis arī turpmāk uzturēs interesi par Eiropas čempionāta rīkošanu. 

«Domāju, ka rīkot Eiropas čempionātu 2017. gadā mums ir ļoti labas izredzes. Eiropā nav daudz valstu, kas būtu spējīgas uzņemties rīkošanu. Ja runa ir par četrām grupām, jābūt četrām lielām arēnām. Lai gan FIBA prasības sākotnēji bija augstākas, vienojāmies, ka minimālais slieksnis skatītāju ietilpībai būs 6000 vietu - tieši šāda arēna ir Tallinā,» pauda Šneps. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv