Igaunijas bankas arvien biežāk apķīlā parādnieku nekustamos īpašumus

Apollo
0 komentāru

Igaunijas bankas sākušas arvien agresīvāk vērsties pret parādniekiem, kuri neatmaksā aizdevumus, apķīlājot to nekustamos īpašumus, vēsta «Eesti Ekspress».

Igaunijas bankas arvien biežāk apķīlā parādnieku nekustamos īpašumus

Foto: , Paula Moya, CC licence

«Mums ir liels skaits klientu, kuru gadījumā nav citas iespējas,» norādīja Igaunijas «SEB Pank» tā dēvēto slikto kredītu nodaļas vadītājs Gerds Krīgers.

SEB ir krietni apņēmīgāka parādu atgūšanā nekā citas bankas un šogad jau ir apķīlājusi vairāk nekā 800 nekustamos īpašumus, kas ir gandrīz piecas reizes vairāk nekā pērn.

SEB apķīlāto nekustamo īpašumu skaits divas reizes pārsniedz arī Igaunijā lielākās strādājošās bankas «Swedbank» apķīlāto īpašumu skaitu.

Statistikas dati arī liecina, ka uz septembra beigām Igaunijā tiesas liegums rīkoties ar nekustamo īpašumu uzlikts gandrīz 2000 mājokļu īpašnieku, kas ir uz pusi vairāk nekā pērn.

Tiesas liegums nozīmē, ka īpašnieks nevar veikt darījumus ar savu nekustamo īpašumu bez tiesas izpildītāja atļaujas, kas pārstāv kreditoru, un, ja parāds netiek nomaksāts, tiesa īpašumu var nodot piespiedu pārdošanā.

Taču «Eesti Ekspress» vēsta, ka bankas «Nordea» un «Sampo» parādnieku nekustamos īpašumus pagaidām vēl neapķīlā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Valūtu kursi

17.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv