Igaunijas prezidenta meitai draudējusi kautrīga meitene

Apollo
0 komentāru

Meitene, kas draudējusi Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa meitai, ar mērķi izkrāpt lielas naudas, beigusi naudas izspiešanas mēģinājumus vēl pirms nokļuvusi izmeklētāju redzeslokā, vēstī «Postimees».

Igaunijas prezidenta meitai draudējusi kautrīga meitene

Foto: Scanpix/Reuters

17 gadus vecā meitene prezidenta meitai iepriekš draudējusi, ka pielietos vardarbību, ja nesaņems naudu.

Pirmā draudu vēstule Ilvesa meitai no pirmās laulības Jūlijai Kristīnei atsūtīta pirms pusotras nedēļas. Tajā pieprasīti vairāki miljoni kronu. Gadījumā, ja tas netiktu izdarīts, Igaunijas prezidenta meitai draudēts, ka tiks pielietota vardarbība un iznīcināti viņas īpašumi.

Dažu dienu laikā Jūlija Kristīne saņēmusi vēl vairākas draudu vēstules angļu valodā. Turklāt sākumā nevienam nebija ne mazākās nojautas, ka vēstules atceļojušas no Igaunijas nevis no ārvalstīm.

Prokurors jau iepriekš paziņojis, ka tūlītēja iejaukšanās nebija nepieciešama, jo prezidenta meitas dzīvībai briesmas nedraudēja.

Aizdomās turētā meitene norāda, ka esot tikai pajokojusi. «Postimees» rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētajai meitenei ir 17 gadu. Prokurors gan norādījis, ka aizturētā meitene un Igaunijas prezidenta meita esot «pilnīgi sveši cilvēki».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv