Igauņu šlāgermūzikas dziedātājs ieraksta latviešu dziesmu Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Patīkamu ziņu pagājušajā nedēļā no Igaunijas saņēmis latviešu grupas «Tālbraucēji» līderis un izdevniecības «MicRec» dziesmu autors Aigars Pomaskovs.

Tomas Anni. 2 attēli Atvērt

Tomas Anni.

Publicitātes foto

Viņa dziesmu «Stāsti mākoņos», kas šajā un pērnajā vasarā visnotaļ bieži bija dzirdama latviešu popmūzikas un kantri mūzikas radiostacijās un izdota albumā «Par savējiem», tagad igauniski ieskaņojis pagājušā gada vispieprasītākais igauņu šlāgermūzikas izpildītājs Tomas Anni. Dziesmai dots nosaukums «Narbunud Ois».

Dziedātājs Tomas Anni bija publiski maz zināms Igaunijā līdz pagājušā gada pavasarim, kad mehāniskās pavairošanas tiesību administrējošā organizācija «NCB» apkopoja dziesmu un albumu pārdošanas datus, pēc kuriem izrādījās, ka tieši Tomas Anni ieraksti ir vispieprasītākie 2008. gadā Igaunijā! Tas bija pārsteigums daudziem pazīstamiem igauņu izpildītājiem, kas bija cerējuši uz šo balvu. Tomas Anni izdevis vairāk nekā desmit albumus un katru gadu sniedz vairāk nekā 40 koncertus.

Ja par Latvijā izdoto šlāgermūzikas apjomu no visām izdevniecībām būtu pieejami legāli dati un vietējā mehānisko tiesību organizācija tos labāk pārraudzītu, tad droši vien līdzīga situācija izveidotos arī pie mums.

Aigars Pomaskovs: «Esmu ļoti priecīgs par šo faktu. Man tā ir liela atzinība un pagodinājums. Lai dziesmai veicas Igaunijā!»

Grupas «Tālbraucēji» albums «Par savējiem» nāca klajā šā gada janvārī, un tajā apkopotas 12 Aigara Pomaskova dziesmas.

Oriģinālā versija klausāma ŠEIT.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv