Imants Kalniņš svinēs kopā ar grupu «Autobuss debesīs»

Apollo
10 komentāri

Sestdien, 27. aprīlī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē notiks grupas «Autobuss debesīs» 15 gadu jubilejas koncerts, kurā līdztekus grupas labāko dziesmu izlasei būs iespēja dzirdēt muzicējam pašu komponistu Imantu Kalniņu.

Imants Kalniņš svinēs kopā ar grupu «Autobuss debesīs»

Foto: Publicitātes foto

Jubilejas koncertā grupa klausītājus priecēs gan ar visu laiku populārākajiem grupas skaņdarbiem no Imanta Kalniņa repertuāra, gan pašu grupas dalībnieku oriģinālkompozīcijām. Līdztekus labāko dziesmu izlasei būs iespēja dzirdēt arī jaunus, līdz šim neatskaņotus skaņdarbus un veltījumus nesen mūžībā aizgājušajam dzejniekam Imantam Ziedonim.

«Autobuss debesīs» jubilejas koncerta skanējumu papildinās mūzikas projekts «Raxtu  raxti», izpildot Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā, izmantojot ne vien tradicionālos instrumentus, bet arī tādus tautas instrumentus kā kokli un dūdas. Šī būs arī viena no retajām iespējām dzirdēt komponistu Imantu Kalniņu muzicējam ārpus tradicionālā Imanta Kalniņa mūzikas koncerta «Imantdienas» Cēsīs.

1998. gadā Liepājā, Mārtiņa Vilsona neatkarīgā teātra «Mūris» vasaras dārzā, jaunu puišu grupa, sniedza savu pirmo koncertu, kurā izpildīja komponista Imanta Kalniņa dziesmas. Viena no izpildītajām  dziesmām bija «Autobuss debesīs», no kuras vēlāk arī radies grupas nosaukums. 

Kopš dibināšanas grupa «Autobuss debesīs» ir izdevusi septiņus mūzikas albumus un  koncertējusi teju visā Latvijā, vairākās Eiropas valstīs un pat ASV. Grupas panākumu klāstā ir vairāki desmiti dažādu Latvijas mūzikas balvu, pirmās vietas radiostaciju topos, bet galvenais no panākumiem ir nerimstošs klausītāju atbalsts šo piecpadsmit gadu garumā.

Šobrīd grupas sastāvā muzicē: Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Emīls Zilberts, Armands Treilihs un Andris Dzenis. 

  • Biļetes iespējams iegādāties «Biļešu Paradīze» kasēs, internetā – «bilesuparadize.lv» un Liepājas Olimpiskajā centrā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv