Improvizācijas teātra studija «Laiva» atgriežas ar jaunu izrādi

Apollo
0 komentāru

28. aprīlī, plkst. 19.00, improvizācijas teātra* studija «Laiva» pilnās burās atgriežas uz Latvijas skatuves ar jaunu izrādi «Pa Ceļam!» «Dirty Deal» kafejnīcas telpās.

Improvizācijas teātris «Laiva» atgirežas ar jaunu improizrādi.

Improvizācijas teātris «Laiva» atgirežas ar jaunu improizrādi.

Publicitātes foto.

Vidēji uz 1000 iedzīvotājiem pasaulē ir 3,5 varoņi, kas nāk palīga pasaulei brīžos, kad tai klājas visgrūtāk. Pašlaik Latvijā šis rādītājs ir zem vidējā. Tas nozīmē, ka mūsu vidū dzīvo cilvēki ar slēptu varonību.

Pastmarku kolekcionārs, intelektuālis, erudīts un šaha kluba prezidents Vilnis vai v`Ronis ielūdz savā radošajā laboratorijā, lai atklātu varoņus mūsu vidū. Katrs varonis sākumā ir bijis viens no daudziem. Neviens no mums nevar zināt, kad var nākties par tādu kļūt. Tādēļ ITS «Laiva» aktieri piedāvās savas versijas par to, kāds ir šis pārtapšanas process, un kā izdzīvot, ja tev pēkšņi jākļūst par varoni. Un vispār, cik liela ir paša varoņa spēja izlemt un ietekmēt savu likteni.
 
Pa ceļam no vienkāršā uz diženo, paceļam buras un kausus!

Cenas:

  • 3Ls pilna cena
  • 2 Ls skolnieki, studenti, pensionāri

*Improvizācijas teātris ir skatuves mākslas žanrs, kurā aktieri uz skatuves izspēlē iepriekš neiestudētas un spontānas ainas, kas balstītas uz skatītāju ierosinājumiem.

!!! Pēc izrādes «Youtube ballīte», kurā ik katrs varēs improvizēt un iejusties DJ’a lomā...

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv