Incidents Rīgas lidostā: Aviokompānija aicina atturēties no pārsteidzīgiem secinājumiem

Apollo
22 komentāri

Aviokompānija «Vim Airlines», kas bija iesaistīta šorīt lidostā «Rīga» notikušajā negadījumā, aicina atturēties no pārsteidzīgiem secinājumiem par lidostā notikušā aviācijas negadījuma iespējamiem cēloņiem, aģentūrai LETA teica «Vim Airlines» pārstāve Jeļena Fjodorova.

Incidents Rīgas lidostā: Aviokompānija aicina atturēties no pārsteidzīgiem secinājumiem

Viņa arī norādīja, ka aviokompānija strādā pie konkrētā gadījuma izmeklēšanas komisijas izveides.

Aviokompānijas pārstāve atzīmēja, ka šodien pasažierus - Toljati hokeja komandu «Lada» - paredzēts nogādāt uz Krievijas pilsētu Ufu, izmantojot rezerves lidmašīnu, kurai jāizlido tuvākajā laikā.

LETA jau ziņoja, ka šodien starptautiskajā lidostā «Rīga» noticis negadījums ar Krievijas aviokompānijas «Vim Airlines» čarterreisa uz Krievijas pilsētu Ufu gaisa kuģi, kas pirms pacelšanās saslīdēja uz skrejceļa.

Gaisa kuģī atradās 40 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi. Negadījumā neviens cilvēks nav cietis. Lidmašīnā atradās Kontinentālajā hokeja līgā spēlējošā Toljati «Lada» komanda.

Patlaban gaisa kuģis ir novietots stāvvietā.

Lidostas «Rīga» skrejceļš atsācis pieņemt lidmašīnas pēc šodien notikušā negadījuma ar Krievijas čarterkompānijas «Vim Airlines» lidmašīnu, liecina informācija lidostas mājaslapā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk
Ienākt apollo.lv