Indriksons: ir aizdomas par vēl vienu virslīgas klubu

Apollo
0 komentāru

Šodien LNT kanāla raidījumā «900 sekundes» viesojās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons, kurš uzsvēra, ka «totalizatoru lieta» ir aktuāla visos sporta veidos.

Guntim Indriksonam un LFF ir aizdomas, ka «Dinaburg» nav vienīgais klubs, kas iesaistījies rezultātu ietekmēšanā, taču pagaidām federācijas vadītājs otru klubu neatklāj.

Guntim Indriksonam un LFF ir aizdomas, ka «Dinaburg» nav vienīgais klubs, kas iesaistījies rezultātu ietekmēšanā, taču pagaidām federācijas vadītājs otru klubu neatklāj.

Foto: Lita Krone/LETA

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmdien notikušajā LFF valdes sēdē nolemts izslēgt Daugavpils «Dinaburg» no Latvijas čempionāta virslīgas, bet atlikušajās spēlēs tai piešķirt tehniskos zaudējumus ar 0:3.

«Ir aizdomas, ka vēl vienā Latvijas virslīgas futbola klubā notiek manipulācijas ar spēļu rezultātiem,» tā šorīt «900 sekundēs» paziņoja Indriksons.

Pagaidām viņš nenosauca šā kluba vārdu, taču norādīja, ka paredzējis tikties ar tā vadītājiem, lai noskaidrotu situāciju. Tomēr Indriksons sagaida rīcību no šīs aizdomās turamās komandas, pretējā gadījumā solot rīkoties līdzīgi kā situācijā ar «Dinaburg» klubu. Indriksons tostarp norādīja, ka šī problēma skar visus sporta veidus. 

«Dinaburg» komandas galvenais treneris Tamazs Pertija uzsvēra, ka netic izskanējušajām runām par savas komandas spēlētāju piedalīšanos totalizatoros.

«Dievs visu redz un zina patiesību. Savus spēlētājus labi pazīstu, tāpēc neticu, ka viņi to darīja, turklāt man aiz muguras,» atzina Pertija. «Jau pirms diviem gadiem, kad «Dinaburg» komandas vārds pirmo reizi parādījās saistībā ar totalizatoriem, visus negodīgos spēlētājus es izmetu no kluba, lai tādas lietas vairāk neatkārtotos. Patlaban mūsu komanda bija «tīra», tāpēc šāds LFF lēmums man bija pārsteigums un esmu šokēts,» norādīja Pertija.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv